Nowe technologie

  • 0
dOM

Nowe technologie

Trendy w polskim budownictwie radykalnie zmieniły się od czasów PRLu, nowo powstałe osiedla już nie wyglądają jak kwadratowe „ klocki lego”.

Myśl architektoniczna, pozwala zagospodarować przestrzeń poddasza domu jednorodzinnego.
Niestety większość ludzi ma tendencje do gromadzenia niepotrzebnych „ klamotów” i trzymania ich na strychu, bo przecież obowiązuje stara zasada: wszystko może się kiedyś przydać. Mijają lata a my nie zaglądamy tam z byt często, przez co nie zauważamy czyhającego zagrożenia.
Nadchodzi taki moment, że chcemy pozyskać dodatkowe metry i zamieniamy „graciarnie” na pokój. Niestety często jest już za późno. Przez to ze wcześniej nie zabezpieczyliśmy odpowiednio dachu pojawia się wilgoć, a z czasem GRZYB.
Żeby uniknąć podobnych sytuacji proponujemy Ci, byś na samym początku budowy zaizolował odpowiednio swój dach celulozą isofloc, aby później nie ponieść dodatkowych kosztów związanych z odgrzybianiem pomieszczenia. Izolacja celulozowa jest w stanie pochłaniać i oddawać wilgoć, bez utraty właściwości izolacyjnych. Parametry pochłaniania wilgoci wypływają regulująco na klimat pomieszczenia. Wełna IsoFloc może wchłonąć do 15 % wody co pozwoli aby przegroda była dalej sucha przez co grzyb nie będzie miał warunków do rozwoju.

Pamiętaj, że zabezpieczenie nie tyczy się jedynie nowo powstałych budynków.
Jeżeli już posiadasz dom nie zwlekaj i uchroń go przed grzybem korzystając z naszej oferty izolacji termicznej z wykorzystaniem celulozy isofloc.


Archiwa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress